Kurumsal


Ev tekstili ve dekarasyonda Evin Perde olarak 25 yıllık tecrübemiz ve Düzce'de sizlerin duyduğu güvenle hizmetine devam etmektekteyiz.

Kurumsal

Ev tekstili ve dekarasyonda Evin Perde olarak 25 yıllık tecrübemiz ve Düzce'de sizlerin duyduğu güvenle hizmetine devam etmektekteyiz. Firmamız aynı hizmet anlayışı ile kalitesinden ödün vermeden mekanların kıyafeti olan perde sektöründe tasarım planlama ve uygulama aşamasının önemini bilerek günün trendi olan kumaş ve aksesuar koleksiyonlarını mekanınızla buluşturarak mekanları şık ve yaşanacak hale getirmeye ve sizlerin beğenisini kazanmaya devam edecektir.

Bir kumaşı iyi bir model haline getirmenin kaliteli bir işçilikten geçtiğinin bilincinde olarak titiz bir işçilik ile mekana uygun modeller tasarlayarak kumaş özelliklerine göre dikiş teknikleri uygulamaktayız. Ev, otel, ofis, işyeri, restoran tefrişlerinde manuel mekanik  kumandalı ve tüm perde sistemlerini  titizlikle uygulamaktayız.

Mefruşat sektöründe sahip olduğumuz uzmanlığımızı modern teknolojiyi kullanma,ürün yenilikleri ve çeşitliği, kaliteli hizmet ve müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlama becerisi ile birleştirmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana  sektörde bilinen ve tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız takdir ve destek ile büyüyerek hizmet vermeye devam edeceğiz.